Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 144
İlan Tarihi 20 Haziran 2024
Durum Sıfır

Firmamız Akrilik Tezgah sektöründe , Türkiye'de ve dünyanın pekçok ülkesinde inşaat firmalarına; proje uygulama, ürün geliştirme ve tedarik hizmeti vermektedir. Kurulduğu yıllarından beri; %100 Akrilik esaslı ürünleri kullanarak, pekçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 

Türkiye'de inşaat sektörünün hızla gelişmesine kayıtsız kalmayarak; 1995 yılından beri Akrilik Tezgah ana konusunda inşaat firmalarına proje uygulama hizmeti vermekteyiz. ** Akrilik Tezgahlar (Mutfak, banyo, hastane, fast-food v.b.) ** Compact laminat imalatlar CUBİCLE SİSTEM (Cephe kaplama, wc bölme ve kapıları) ** Inşaat sektörü için mühendislik hizmeti ihtiyacı olan, metal (siyah ve paslanmaz) imalatlar.

 

Firmamız 22 yıl içinde 145 major projeyi tamamlamanın ve TAV, MESA, ANT YAPI, SOYAK, SİNPAŞ, NUROL gibi önemli inşaat fimalarının sürekli çözüm ortağı olmanın kazandırdığı tecrübe birikimine sahip bulunmaktadır. 

 

Bulunduğu sektörü geliştirerek, şehrimiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlama vizyonuyla çalışan firmamız, milli, manevi ve ahlaki değerlerden vazgeçmeyerek sürdüreceği çalışma yaşamında, tüm müşterileri için “güvenilir ve sürekli bir çözüm ortağı” olma yolunda kararlı adımlarla yürümektedir. Hep daha iyiyi arayacağımız bu güzel yolculukta, sizlerle de birlikte çalışabilmek ümidiyle...

  

Firmanızın Akrilik Tezgah İmalatlarınızla ilgili olarak hizmetlerini, inşaat sektöründeki güvenilir ilişkilerimizle güçlü, doğru ve verimli bir şekilde yönetebileceğimizi düşünüyoruz. Firmamız; büyük inşaat firmaları İş Programları dahilinde işlerini yönetmektedir.Firmanız ile varacağımız ticari mutabakat çerçevesinde, Akrilik Tezgah konusunda işbirliği imkanımızın, birlikte kazanımlarımızın olabileceğini ve ileriki günlerde detaylı görüşme umudumuzu belirtir, iyi çalışmalar dileriz. 

Saygılarımızla,

Yorumlar
702 kez görüntülendi.
Reklam Alanı