Kurumsal Mağaza Paketleri

Kurumsal Mağaza Paketleri

Bir şirket ya da işletme sahibiyseniz, kurumsal kimlik sahibi de olmanız gerekir. Kurumsal kimlik sahibi olmanın marka, reklam, logo, slogan, sosyal aktivitelere katılmak ve viral reklamlar gibi pek çok yöntemi vardır. Fakat kurumsal kimlik oluşumunun gerçek tamamlayıcısı, kurumsal mağaza sahibi olmaktır. Günümüz alışveriş alışkanlıkları ve müşteri profilleri, e-ticaret hacminin büyümesine yol açtı. Dolayısıyla online ticaret dünyasında varlık gösterememek, fiziksel varlığın anlamını da ortadan kaldırmaktadır. OrdanAlmaBurdanAl’da kurumsal mağaza açarak online ticaret dünyasında var olabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Kurumsal Mağaza?

Kurumsal mağaza, öncelikse size ve işletmenize bir kurumsal kimlik kazandırır. Kurumsal kimlik ise marka değerinizi ve itibarınızı artırmanın en etkili yoludur. Kurumsal mağaza ile markanızın bilinirliğini artırabilir, ürünlerinizi daha kolay ulaşılabilir bir hale getirebilirsiniz. Böylece fiziksel mağazanıza ulaşamayan potansiyel müşteriler, kurumsal mağazanızdan size ve ürünlerinize ulaşır. Bu durum sayesinde hem müşteri portföyünüz hem de aktif olduğunuz bölge genişler. Kurumsal mağazalar bölgesel değil ülke çapındadır. OrdanAlmaBurdanAl gibi Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük pazar yerlerinden birinde kurumsal mağaza açmanız, markanızı tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalamanızı sağlar.

OrdanAlmaBurdanAl Kurumsal Mağaza

OrdanAlmaBurdanAl, hemen her Ortadoğu ülkesinde yaygın olarak bilinen bir pazar yeridir. OrdanAlmaBurdanAl Türkiye mağazanızı açarak hem Türkiye’deki hem de dünyadaki müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. OrdanAlmaBurdanAl’in avantajlı kurumsal mağaza paketleri sayesinde makul ücretlerle yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

OrdanAlmaBurdanAl’ın 4 farklı kurumsal mağaza paketi bulunmaktadır. 20 ilan ve 20 fotoğraf limiti ile birlikte danışman hizmeti bulunmayan Standart Paket ile 50 ilan, 25 fotoğraf limiti ve 1 danışman ile Süper Paket kısa vadeli işlerinizi için uygundur. Küçük çaplı uzun vadeli mağazanız için 100 ilan, 25 fotoğraf limiti ve 5 danışman ile Profesyonel Paket ideal olacaktır. 200 ilan, 30 fotoğraf ve 15 danışman ile Limitsiz Paket ise en avantajlı paket olarak hizmetinizdedir.

Reklam Alanı