Gider Tıkandı Nasıl Açılır ? GARANTİLİ GİDER AÇMA !!!

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 199
İlan Tarihi 10 Temmuz 2024
Durum Sıfır

GARANTİLİ GİDER AÇMA !!!

Gider Tıkandı Nasıl Açılır ?

Firmamız tıkalı olan Giderlerinizi kırmadan dökmeden tıkanıklık açma cihazları ile müdahale etmektedir. Tıkanan Giderleriniz için kimyasal ve sert cisimler ile açmaya çalışmanız olası Gider çatlaklarına ve delinmesine sebep olabilmektedir. Firmamız protesisat Gider açma robotu olarak tabir ettiğimiz cihazlar yardımı ile hiç bir zarar vermeden kısa sürede giderlerinizi açmaktadır.

Banyo, tuvalet, taras gider Giderlerinizde tıkalı olan bölgeyi sorun etmeyin, sizlere bir telefon kadar yakınız, 12 servis aracımız ile istanbul’un tüm ilçe ve semtlerine servisimiz bulunmaktadır.

 

Kırmadan Tıkalı Giderleri Açıyoruz !

Tıkalı Gider borularınızın içini kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot teknolojisiyle Giderlerinize zarar vermeden zahmetsiz ve etkili bir şekilde tıkanıklığı açıyoruz. Pvc den üretilen Giderlar, çok zorlandığında kırılabilmektedir, işte bu sebeple ekibimiz özel cihazlarla Giderın içindeki tıkanıklığıkamera ile görüntüleyip, çözüm sunmak için metot seçimi yaparlar, firmamızı arayın ve Giderleriniz kırılmadan açılsın.

 

Donanımsız Tesisatçılara Dikkat !

Tıkanıklığın sebebini bilmeden Gider açmaya çalışan, borularınıza zarar veren, sadece sızdıran Giderleri yama yapmak yerine yenisiyle değiştirmek isteyen donanımsız tesisatçılara dikkat! Yapılan her müdahalenin garantisini veren firmamız, uzman ekibiyle, akıllı dedektörleri ve modern teknoloji ürünü cihazlarıyla, sizi ekstra harcamalardan korur.

Yorumlar
635 kez görüntülendi.
Reklam Alanı