Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 200
İlan Tarihi 31 Mayıs 2024
Durum Sıfır

Firmamız 2000 yılından itibaren MERMER sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir.

 

Doğaltaş alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.

 

Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır. 

 

Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları okullar, spor merkezleri, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin mermer projelerinde duyulan ihtiyacı, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir. 

 

Her geçen gün Artan Referansları, ürün ve hizmet kalitesiyle , yoluna büyüyerek devam etmektedir.

 

Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir.

Yorumlar
660 kez görüntülendi.
Reklam Alanı